تبلیغات
 آموزش کسب و کار اینترنتی
لینک های وب

۱۰ باید و نباید در بازاریابی کسب و کار در فیسبوک (آموزش کسب و کار اینترنتی)آیا فیس بوک زنده است؟


در حال حاضر در هر ثانیه ۵ پروفایل ساخته می شود. بیش از ۳۰ میلیون صفحه در فیس بوک در رابطه با کسب و کار می باشد. روزانه بیش از ۱ میلیارد جستجو در فیس بوک انجام می شود. و به طور متوسط ۱٫۵ میلیارد کاربر ماهانه فعال هستند.

 

۵ کاری که برای بازاریابی کسب و کار در فیسبوک باید انجام داد


۱- اصل باشید: مردم دوست دارند بدانند که چه چیزی شما و کسب و کارتان را منحصر به فرد می کند.

۲- به خدمات مشتری ارزش دهید: مشتریان خوشنود، مشتریانی هستند که باز می گردند. شرکت هایی که به خدمات مشتری اهمیت می دهند همیشه سریع به مشتری پاسخ می دهند مخصوصا در شبکه های اجتماعی


۳- استراتژی داشته باشید: محتوای خوب، هدفمند و مرتب پست کنید. از تحلیلگر فیسبوک استفاده کنید تا ساعتی که کاربران شما فعال هستند را بدانید و بر اساس آن برنامه ریزی کنید.


۴- بازخورد بگیرید: اگر میخواهید محصولتان را بهبود دهید سوالاتی بپرسید و برای مشتریان خود شنونده خوبی باشید. دریافت بازخورد در فیسبوک ساده است.


۵- اعتماد به نفس داشته باشید: فیس بوک درخواست صریح لایک و اشتراک گذاری را منع می کند. نا امید نشوید. اگر شما محتوای خوبی دارید مردم بدون توجه به موضوع، آن را به اشتراک می گذارند.

 


۵ کاری که برای بازاریابی کسب و کار در فیس بوک نباید انجام داد


۱- insight را فراموش نکنید: بازاریابی در فیسبوک نیازمند فعالیت مداوم صفحه شماست. با استفاده از indight به شما درکی می دهد از معیارهای کلیدی پست هایتان، تعداد دستیابی پست ( reach )، تعداد کسانی که بر روی آن کلیک کردند و تعداد کسانی که با آن در تعامل بودند.


۲- از اعداد استفاده نکنید: استفاده از لایک برای سنجش موفقیت اشتباه است. دستیابی، تعامل و تبدیل معیارهایی هستند که شما باید مراقبشان باشید. سایز صفحه مهم نیست، روی نیاز طرفدارانتان تمرکز کنید.


۳- نفروشید: تبلیغات را برای تبلیغات نگه دارید. فیسبوک پست های اورگانیکی که مردم را به سمت خرید یا نصب یک اپلیکیشن یا استفاده دوباره از محتوایی که تبلیغ می کنند جریمه می کند.


۴- خودکار سازی نکنید: شخصی سازی کنید. مردم دوست ندارند با ربات ها صحبت کنند.


۵- اسپم نکنید: این بدترین کاری است که از دستتان بر می آید. فقط اسپم نکنید.


منبع:intonet.ir
طبقه بندی: آموزش کسب و کار اینترنتی،  کسب و کار اینترنتی،  بهینه سازی سایت،  بازاریابی،  سئو، 
برچسب ها: کسب و کار، شبکه های اجتماعی، تبلیغات،  

تاریخ : شنبه 4 اردیبهشت 1395 | 12:11 | نویسنده : leila khosravian | نظرات

  • paper | پارس خودرو | مای بی اف