تبلیغات
 آموزش کسب و کار اینترنتی
لینک های وب

بهترین زمان برای ارسال ایمیل مارکتینگ (آموزش کسب و کار اینترنتی)

ارسال ایمیل انبوه در هر ساعت و شرایطی مناسب نیست و میتواند تا 9- درصد تاثیر گزاری ایمیل مارکتینگ شما را کاهش دهد.در این مطلب مناسب ترین زمان ارسال ایمیل را به شما توضیح خواهیم داد تا در وقت مناسب و روز مناسب اقدام به ارسال ایمیل انبوه نمایید.

اگر دقت کنید در روزهای کاری هفته معمولا روزهای زوج روزهایی هستند که عامه مردم فعالیت بیشتری در کسب و کار خود میکنند.به آگهی های روزنامه ها رجوع کنید مشاهده میکنید که حتی حجم آگهی های تبلیغاتی در روزهای زوج بیشتر است.جدای از دلایل این موضوع ، ما هم در بحث ایمیل مارکتینگ از این مطلب استفاده کامل میکنیم و ارسال ایمیل را ترجیحا در روزهای زوج انجام میدهیم.روزهای زوج انرژی کاری بر اساس نتایج تحقیقات روانشناسی بیشتر است.

ارسال ایمیل در روزهای تعطیل توصیه نمیشود برای مثال شما در ایمیل خود تلفن تماس قرار داده اید جهت تماس مخاطبان ، از آنجایی که خود شما در روز تعطیل حضور ندارید تماس گرفتن هم فایده ای ندارد!! دلیل دیگری نیز هست و آن هم فراموشی کاربر ، شاید برای خود شما اتفاق افتاده باشد که تصمیم بگیرید روز بعد از تعطیل با ارسال کننده ایمیل تبلیغاتی تماس بگیرید و درخواست محصول کنید و فراموش کرده اید !

ساعت ارسال ایمیل بسیار مهم است.ارسال ایمیل را در ساعتی انجام دهید که میتوانید حدس بزنید مخاطب شما پای کامپیوتر خود آنلاین است.اگر مخاطب شما شاغل باشد پس در محل کار خود حضور دارد و در ساعات ابتدایی حدود 9 صبح ایمیل های خود را بررسی میکند.اگر هم شاغل نباشد احتمال بررسی ایمیل به حدود ساعت 11 ختم میشود.

از اعیاد استفاده کنید و قبل از فرارسیدن اعیاد خاص برنامه ارسال ایمیل انبوه برای خود چیدمان کنیدو پیشنهادهایخاص خود را ایمیل انبوه کنید
طبقه بندی: آموزش کسب و کار اینترنتی،  کسب و کار اینترنتی،  ایمیل مارکتینگ، 
برچسب ها: آموزش کسب و کار اینترنتی، کسب و کار اینترنتی، Seo، تجارت الکترونیک، E-commerce، e-mail Marketing،  

تاریخ : شنبه 15 اسفند 1394 | 21:34 | نویسنده : leila khosravian | نظرات

  • paper | پارس خودرو | مای بی اف