تبلیغات
 آموزش کسب و کار اینترنتی
لینک های وب

5 اقدام اولیه پیش از آغاز کسب و کار اینترنتی (آموزش کسب و کار اینترنتی)

در این مقاله، پنج اقدام اولیه ضروری به شرح زیر معرفی شده است :

-دامنه سایت
در ابتدا باید با توجه به موضوع
کسب و کار خود دامنه ای برای سایت خود انتخاب کنید که علاوه بر آزاد بود دامنه، به راحتی در خاطر افراد سپرده شود.هرچه از حروف اختصاری کمتری استفاده کنید بهتر است. همواره کلماتی به فینگیلیش که به سادگی در ذهن مخاطب نقش می بندد استفاده شود .
پس از انتخاب نام و خریداری آن، باید دامنه مورد نظر را در هاست خود نصب کرده و صفحه " در دست ساخت " را در سایت خود قرار دهید. توصیه می شود در صفحه در دست ساخت، علاوه بر ذکر توضیحاتی کوتاه پیرامون سایت، پنل عضویت خبرنامه را هم قرار دهید
.


-طراحی های تبلیغاتی
در این مرحله باید محتوای گرافیکی سایت خود را آماده کنید.این محتوا شامل لوگو و بنرهای تبلیغاتی می باشد از این طرح ها می توانید در بخش معرفی سایت استفاده کنید.


-معرفی سایت
این مرحله بسیار بااهمیت بوده و همواره باید به آن توجه شود ( حتی پس از راه اندازی کامل سایت ). شما باید دامنه و نام سایت خود را در هر جای مناسبی در اینترنت ثبت کنید؛ دایرکتوری ها، انجمنهای گفت گو، بخش نظرات سایت ها و وبلاگ ها، ثبت در سایت های نیازمندی رایگان با رنک بالا، شبکه های اجتماعی و امضای ایمیل از جمله مکانهای مناسب برای معرفی سایت خود می باشد.این معرفی سبب می شود تا علاوه بر ارتقای رتبه سایت به دلیل لینک شدن ، امکان کلیک کاربران بر سایت و بازدید از دامنه شما بیشتر خواهد شد.


-تهیه محتوا
اگر سایت شما دارای وبلاگ می باشد سعی کنید از مدتها قبل از آغاز فعالیت سایت، وبلاگ خود را راه اندازی کرده و محتوای آن را به روز نگه دارید تا مطالب شما و محتوای سایتتان در 
موتورهای جستجو  ثبت شود.اگر وبلاگ ندارید می توانید مطالبی مرتبط با حیطه کسب و کار خود تهیه کرده و آن را در شبکه های اجتماعی و قسمت پست مهمان سایتها منتشر کنید.در این مطالب نام و لینک سایت شما معرفی شده و ارتقا خواهد یافت.


-رصد بازار
شما هیچگاه نباید از رقبای خود غافل باشید.همواره باید سایت ها و 
کسب و کار های رقیب را شناسایی کرده و فعالیت آنها را زیر نظر داشته باشید. با تحلیل شرایط رقیبان و بازار، همواره یک گام از سایرین جلوتر باشید.

منبع: وبلاگ گروه تجارت الکترونیک پیشتاز
طبقه بندی: آموزش کسب و کار اینترنتی،  کسب و کار اینترنتی،  بهینه سازی سایت،  سئو، 
برچسب ها: کسب و کار، موتورهای جستجو،  

تاریخ : دوشنبه 17 خرداد 1395 | 18:08 | نویسنده : leila khosravian | نظرات

  • paper | پارس خودرو | مای بی اف